Reputation Managment Services

Firmanıza Özel TV

Kurumsal TV  nedir ve nasıl çalışır?

Kurumsal TV, firmaların LCD, LED ya da Monitör ekranları aracılığıyla kendi özgün içeriklerini yayınlayabilecekleri internet tabanlı yayın sistemidir..

Kurumsal TV Kullanım Amacı Nelerdir?

Kurumsal TV Kullanım amacı firmanın ihtiyacına göre değişmektedir. Kurumsal TV ile ürünlerinizi, aktivitelerinizi, kampanyalarınızı tanıtabilir, personelinizi eğitebilir, logonuzu ön plana çıkartabilir ya da reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bankolardaki TV’ler aracılığıyla bekleyen müşterilerinizin zaman geçirmesini, sizin hakkınızda bilgi edinmesini, duyurularınızı izlemesini, ürün ve ya hizmetleriniz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca firma içi bilgi paylaşımında bulunabilir ya da bir eğitim kurumu iseniz sınıf önlerindeki TV’ler aracılığı ile ders programı bilgileri, öğretmen bilgileri gibi birçok içeriği yayınlayabilirsiniz. Bunlarının yanı sıra güncel haber, döviz kurları, hava durumu gibi yayınları paylaşabilirsiniz. Dilerseniz tüm bu seçeneklerin hepsini birden kullanabilirsiniz.

Kurumsal TV İçerik Yönetimi

Kurumsal TV içerik yönetimi internet tabanlı olduğu için yönetim işlemlerini, internet erişiminiz olan herhangi bir yerden kolayca yapabilirsiniz. İsteğinize göre her türlü metin, resim, video, animasyon gibi içeriklerinizi basitçe yükleyebilir, yayınlayabilir, ya da yayından kaldırabilirsiniz. Kurumsal TV’nin özgün içerik yönetimi ve esnekliği sayesinde ister tüm yayın noktalarınızda aynı içeriğin, isterseniz de her yayın noktanızda farklı içeriklerin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistemin en önemli avantajlarından biri herhangi bir içerik sınır sayısı bulunmaz, kolay yönetilebilir, hızla uygulanabilir olmasıdır.

Effective Web Development Solutions

Kurumsal TV Kullanan Örnek Sektörler

Kamusal alan, süpermarketler, finans kurumları, alış-veriş merkezleri, sağlıklı yaşam merkezleri, kuaförler, ofisler, mağazalar, hastaneler, oteller, oto galerileri, danışma bankoları, bekleme salonları, restoranlar, üniversiteler ve dershaneler Kurumsal TV Kullanan başlıca sektörlerdir.

Kurumsal TV yayınları için gerekli donanım nelerdir?

Kurumsal TV yayını için olmazsa olmaz iki donanım gereklidir.
İnternet erişimine sahip bir bilgisayar ve görüntü amaçlı kullanılacak TV veya monitör.
Aynı kurum içinde aynı yayını yapacak birden fazla TV olsa dahi yayını alıp yayınlamak ve tüm TV’lere dağıtmak için tek bir bilgisayar yeterlidir. Kurum içi veya dışı farklı noktalarda farklı içerikler yayınlanılması isteniyorsa her yayıncı TV için ayrı birer bilgisayar gerekmektedir.

Özel İçerik

7/24 Yayın

Çoklu ekran desteği

Özel Tasarım